Napište nám

Náměty a připomínky
Pokud máte nějaký nápad na vylepšení našeho webu, připomínku k funkčnosti, nebo vzhledu, nebo chcete-li nám poslat námět na zajímavý článek, nebo zajímavý odkaz, nebo jenom cokoliv sdělit, napište nám.

Chyby

Našli jste na našem webu nějakou obsahovou, nebo jakoukoliv jinou chybu? Budeme rádi, když nám to napíšete, abychom vše mohli dát do pořádku.

Reklama

Máte-li zájem o umístění reklamy na webu  Pěkný výlet, lze umístit reklamu jako banner, článek, nebo odkaz . Napište si o ceník, nebo nám pošlete svou nabídku.

PR články

Máte-li zájem o zveřejnění Vašeho PR článku  na webu Pěkný výlet, kontaktujte nás.

Články by měly být tématicky příbuzné s naším webem, ale ve vyjímečných případech je možné, se dohodnout i na jiných tématech .

 

Nahlášení závadného obsahu

Všechny příspěvky, fotografie a videa umístěné na webu se snažíme pořizovat legálně a v souladu s platnými zákony. Pokud  o tom máte jakékoliv pochybnosti, napište nám. Chcete-li nám nahlásit nějaký závadný, nebo jinak nelegální obsah na našem webu, kontaktujte nás, prosím, s označením, jakého příspěvku a čeho konkrétně se porušení týká. Každým případem se budeme zabývat a všechny závadné položky budou neprodleně odstraněny a budeme rádi, pokud se vše vyřeší smírem.

Pro kontakt použijte formulář níže,

nebo nám napište na info@peknyvylet.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva