Zajímají-li vás pozoruhodná místa se zvláštní atmosférou, navštivte nikdy nedokončený chrám v Panenském Týnci. Na toto místo se sjíždějí nejen léčitelé, psychotronici, duchovní, ale také lidé z celé republiky, kteří chtějí navštívit jedinečné místo a pocítit na vlastní kůži sílu, která vás v chrámu obklopí.

Nikdy nedokončené dílo

Nedostavěný chrám pochází přibližně ze 14. století a stavěl se řadu let. Proč je však tento chrám nedokončený? Stavbu zachvátil v roce 1382 požár a začatá práce nebyla již nikdy dokončena, zůstal tedy nedostavěný. Chrám však není jedinečný jen proto, že se v jeho stavbě po celá staletí už nikdy nepokračovalo, ale oblíbeným cílem turistů se stává pro svou jedinečnou atmosféru a zvláštní síly.

Magické místo

Chrám stojí na místě silné léčivé pozitivní energie. Nemusíte se tedy bát, že by vás na tomto místě přepadal strach či úzkost, ba naopak, jedná se o místo, které léčí a vysílá pozitivní energii. Díky tomu se sem sjíždění lidé, kteří hledají pomoc od depresivních stavů, pocitů úzkosti apod. Zóna přináší pozitivní dávku energie, příjemné pocity, přináší dobrou náladu a radost. Působí však nejen na psychickou stránku, ale posiluje také obranyschopnost organismu. Stačí na tomto místě chvíli pobýt a hned se budete cítit lépe.

Nevěříte?

Pokud v tajemné síly, energetická pole a léčivou schopnost nevěříte, zajeďte si na toto místo už z důvodu, že je opravdu krásné a najdete zde příjemný klid. Výlet do gotického chrámu v Panenském Týnci pro vás bude jistě i tak zajímavý a třeba vás doslova pozitivně překvapí. Spojit výlet můžete i s návštěvou dalších zajímavostí, například skanzenu v Třebíči či města Slaný.