Návštěva aquaparku je snem každého dítěte, přičemž se ze zabaví děti i dospělí. Víte však, jaké české aquaparky patří mezi ty nejlepší? Kde si užijete nejvíce zábavy, skluzavek, tobogánů a dalších  zajímavých atrakcí? Poradíme vám.

Aquapark Čestlice

V Praze můžete navštívit největší aquapark ve střední Evropě. Těšit se můžete na úžasné vodní světy, ale i nádherné SPA, sauny či moderní fitness. Děti si užijí především vodních radovánek ve třech tematických palácích. Jedná se o palác dobrodružství, pokladů a relaxu. Vyzkoušet si zde můžete novinku zvanou VR Slide, tedy virtuální tobogán, díky kterému se přenesete do prostředí vesmíru či na nebeskou oblohu.

Vodní svět Kolín

Možná vás to překvapí, ale krásný vodní svět se nachází také v Kolíně. Zde si můžete užívat zrekonstruovaného areálu aquaparku, který je otevřen 361 dní v roce. Těšit se můžete na 32 metrů dlouhý rychlý vodní proud trojskluzavky, které nikde jinde ve vnitřním areálu aquaparku v ČR nenajdete. Nechybí zde ani vnitřní tobogán, dětské bazény, vlnobití, vířivky, parní kabina atd.

Aquaforum Františkovy Lázně

Vodních radovánek si užijete i v Aquaforu ve Františkových Lázních. Děti si zde užijí na tobogánech, vodních stěnách, jeskyni, nechybí ani protiproudy, vířivky, vnitřní bazény atd.

Aquapark Děčín

V Děčíně můžete navštívit komplex s termální vodou. Užívat si zde můžete v kryté či venkovní části. Díky termální vodě lze navíc využívat venkovní bazény celoročně. V aquaparku nechybí tobogány, vodní hřib, divoká řeka, chrliče, whirpooly i wellness centrum.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark ve Špindlerově Mlýně nabízí možnost příjemné relaxace i vyžití pro děti. Nechybí zde dětský bazén, tři tobogány včetně člunového tobogánu, užívat si můžete vířivky, divoké řeky, aqua biku apod. Zrelaxovat se můžete ve wellness centru, sauně či solné jeskyni.