Vodní ráj pod Tatrami – to je AquaCity Poprad

Nemáte někdy chuť, vyrazit za hranice? Nejen za ty státní, ale doslova za hranice všedních dnů. Pojeďte s námi na Slovensko.

Poprad – nezapomenutelné město

Pod Vysokými Tatrami, ve spišském kraji leží město Poprad. První zmínky o městě sahají až do roku 1256. Nachází se zde proto i mnoho historických památek, které při návštěvě této lokality nesmíte vynechat. Za zmínku stojí i nezapomenutelná okolní příroda. Úchvatné panorama Vysokých Tater se svojí dominantou Popradským Ľadovým štítem, nebo Popradské ledovcové pleso, vám určitě vyčistí hlavu.

Do historie Popradu se nesmazatelně zapsal Dr. Jan Telenský. V roce 2002 zde vybudoval Aquacity Poprad, ekologicky nejšetrnější wellness resort s aquaparkem na světě. Díky nejmodernějším technologiím areál neznečišťuje okolí téměř žádnými emisemi. Proto získal i několik mezinárodních ocenění, např. World Travel Award, Zelený glóbus, Zelené jablko.

Do aquaparku s dětmi

V aquaparku najdete 13 vyhřívaných venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou, tobogány a více než 350 vodních atrakcí.  Pokud plánujete návštěvu s dětmi, mají tu pro ně, i pro dospělé, spoustu animačních programů. Malování na obličej, balónkové párty, diskotéky nebo pohádkové bytosti. Pro děti od 3-12 let je zde hlídaná dětská školka – bezplatná služba v dětském koutku Blue Sapphire. Dále je možnost zařídit kurzy plavání, nebo pořádání dětských oslav.

Největší dvoupodlažní wellness na Slovensku

V areálu se nachází na více než 1590 m2 wellness centrum s různými druhy saun,  odpočívárny a ojedinělý Wellness Bar s nabídkou přírodních ovocných šťáv i míchaných nápojů a drinků.

Jedeme relaxovat

Rozhodnete-li se strávit wellness pobyt v kterémkoliv z hotelů, ať už je to hotel Riverside***, hotel Seasons****, hotel Mountain View ****, nebo hotel Horizont Resort****, určitě využijte pestrou nabídku odpočinkových procedur i báječnou kuchyni.