Jižní Morava nabízí vynikající víno, skvělou kuchyni a bohaté možnosti trávení volného času
Přemítáte, kam se vydat na výlet? Nejen v cizích zemích najdeme nádherná místa, jejichž návštěvu bychom neměli opominout. Česká republika je oblíbenou destinací turistů ze všech koutů světa. Mezi Čechy je cestování v rámci naší vlasti stále populárnější. Není divu. V Česku se nám nabízejí bohaté možnosti.

Země uprostřed Evropy s bohatou historií a krásnou přírodou

Celá Česká republika se pyšní řadou úžasných památek. Mnohé lokality jsou dokonce zapsány v seznamu Unesco. Máme řadu muzeí i divadel, ale také zábavní parky. A naše příroda rozhodně má své kouzlo. Krajinou se vine nepřeberné množství turistických stezek, po kterých se můžeme vydat do hlubokých lesů i na hrady a zámky. Stále více z nás se pravidelně vydává na výlety pěšky, na kole i na koloběžce. A mnohdy si chceme v krásné lokalitě užít i více dní. Pak hledáme ten pravý penzion, hotel nebo chatu.

Z jižní Moravy si odvezeme bohaté zážitky

Jižní Morava je vyhlášená svými vinicemi, i pohostinností. Pokud se sem vydáme alespoň na několik dní, rozhodně nebudeme litovat. Terén je ideální jak pro pěší výpravy, tak pro cyklistiku. Proto je vhodné zvolit takové ubytování, kde nám kromě lokálních vín a kvalitní kuchyně nabídnou i možnost parkování kola. Jedním z takových míst je Vinařský dvůr na faře.

Firemní akce nebo svatba jižní Morava? V Ivani najdeme ideální prostory

Svatba na jižní Moravě slibuje jedinečné zážitky. K dispozici je restaurace Pálava a historický sklep. Kromě domácích pokrmů se nabízí možnost degustace vín, i pohodlné ubytování. Detailní informace jsou na adrese https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/.  Vinařský dvůr je ideálním místem pro pořádání  firemních akcí jak pro klienty, tak pro zaměstnance.